Seregin Porfiry (1868 - 1923)
V zátoce, signováno a datováno vpravo dole azbukou P. Seregin 94, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu(, 17,5 x 24 cm, poškozená malba, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Seregin Porfiry (1868 - 1923)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |